VZPOMÍNKOVÁ KNIHA PRO MIMINKO

Decentní, minimalistická a elegantní.

Můj příběh vznikl jako modernější varianta ke klasickým deníkům pro miminka. Slouží k dokumentování života a uchovává tak vzpomínky, slova i fotografie přehledně na jednom místě.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CHVÍLE

Zachyťte významné okamžiky. Jednoduše, bez zbytečností.

Nenápadné nápovědy v knize jsou veselé, interaktivní a zcela přizpůsobitelné, takže pro vás bude mnohem jednodušší dát příběhu směr a tvar. Důraz je kladen na zážitky, zkušenosti a vzpomínky, na kterých vám záleží nejvíce. Nebojte, samozřejmě jsem myslela i na fotky. Těch se vám do knihy vejde nespočet.

#tohlejemujpribeh

Každý má svůj příběh

Kniha Můj příběh je navržena tak, aby vyhovovala každé rodinné struktuře. Kroužková vazba umožňuje odstranění nebo přeskupení stránek, které se do vašeho rodinného příběhu nehodí. Kniha je genderově neutrální, a to jak svým designem, barvami, tak popisky.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE A MATERIÁLY

Malé rodinné dědictví

Můj příběh jsem navrhla tak, aby kniha dokázala obstát ve zkoušce času a době, která je plná nových a nových trendů. S jednoduchým uspořádáním stran a minimalistickou grafikou zůstává důraz na tom nejdůležitějším: dětském příběhu. Veškeré použité materiály jsou poctivě vybrané tak, aby se všechny momenty společného života uchovaly po celé generace.

VYROBENO S LÁSKOU

Lokální a precizní česká výroba

Při výrobě se od samého začátku snažím využívat tradici, ruční práci a řemeslnou zručnost. Každá kniha tak projde několika páry rukou (abych byla přesná, tak je to přesně 5 párů), které lepí hřbety a desky, razí logo knihy, kompletují stránky, připevňují kroužkovou vazbu a připravují balíky. To vše probíhá u nás na Vysočině, konkrétně v Havlíčkově Brodě.

#tohlejemujpribeh

Kniha pro vás

 

 

Udělejte radost sobě nebo někomu blízkému.

Za veškeré fotky děkuji skvělé Lucce Poláškové. Velké poděkování patří i Vojtovi a Anežce.

Časté dotazy

Samozřejmě!

Zde je odkaz na slovenskou verzi knihy

Ano, určitě. Kniha má kroužkovou vazbu, takže přeskupování stran je jednoduché.

Kniha Můj příběh je navržena tak, aby byla „rodinně neutrální“. Hodí se tedy pro různé rodinné struktury a je i genderově neutrální. Kroužková vazba umožňuje odstranění nebo přeskupení stránek, které se do vašeho rodinného příběhu nehodí.		

Uf, těžko radit. Pokud máte dobrou paměť, tak určitě. Nicméně, troufám si říct, že takové ty nejdůležitější okamžiky se prostě nezapomínají. Přeji příjemné vyplňování!

Doporučuji velikost cca 8×6 cm. Kniha tak bude stále působit čistě a úhledně, ale záleží to samozřejmě na vás. Můžete klidně nějaké řádky a popisky přelepit na úkor velké fotky. 🙂 Kniha je vaše, hrajte si s ní, tvořte a přizpůsobte si ji dle sebe.

Jak knihu vidí ostatní

„Dlouho jsme s manželem přemýšleli čím si nás kniha tak získala a přišli jsme na to. Milujeme její minimalismus a přesnou dávku sentimentu, je krásně zpracovaná a líbí se nám možnost doplňování stránek. Dokonce jsme si museli hned pořídit mobilní tiskárnu na fotky z mobilu... Děkujeme, že tvoříte něco, co má duši.“ - Veronika a Tomáš

„Na knížku jsem se moc těšila. Věděla jsem, že z ní budu mít radost, ale že až takovou, to jsem netušila. Je opravdu moc hezky zpracovaná. Pro mě jsou důležité fotky a těch se tam vejde fakt hodně. Chválím také super přístup tvůrkyně. Moc doporučuju!“ - Daniela

„Kniha je přesně to, co jsem na českém trhu hledala! Je milá, česká, něžná, minimalistická a opravdu kouzelná!“ - Adriana