VZPOMÍNKOVÁ KNIHA PRO MIMINKO

Decentní, minimalistická a elegantní.

Můj příběh vznikl jako modernější varianta ke klasickým deníkům pro miminka. Slouží k dokumentování života a uchovává tak vzpomínky, slova i fotografie přehledně na jednom místě.

NEJDŮLEŽITĚJŠÍ CHVÍLE

Zachyťte významné okamžiky. Jednoduše, bez zbytečností.

Nenápadné nápovědy v knize jsou veselé, interaktivní a zcela přizpůsobitelné, takže pro vás bude mnohem jednodušší dát příběhu směr a tvar. Důraz je kladen na zážitky, zkušenosti a vzpomínky, na kterých vám záleží nejvíce. Nebojte, samozřejmě jsem myslela i na fotky. Těch se vám do knihy vejde nespočet.

#tohlejemujpribeh

Každý má svůj příběh

Kniha Můj příběh je navržena tak, aby vyhovovala každé rodinné struktuře. Kroužková vazba umožňuje odstranění nebo přeskupení stránek, které se do vašeho rodinného příběhu nehodí. Kniha je genderově neutrální, a to jak svým designem, barvami, tak popisky.

POCTIVÁ RUČNÍ PRÁCE A MATERIÁLY

Malé rodinné dědictví

Můj příběh jsem navrhla tak, aby kniha dokázala obstát ve zkoušce času a době, která je plná nových a nových trendů. S jednoduchým uspořádáním stran a minimalistickou grafikou zůstává důraz na tom nejdůležitějším: dětském příběhu. Veškeré použité materiály jsou poctivě vybrané tak, aby se všechny momenty společného života uchovaly po celé generace.

VYROBENO S LÁSKOU

Lokální a precizní česká výroba

Při výrobě se od samého začátku snažím využívat tradici, ruční práci a řemeslnou zručnost. Každá kniha tak projde několika páry rukou (abych byla přesná, tak je to přesně 5 párů), které lepí hřbety a desky, razí logo knihy, kompletují stránky, připevňují kroužkovou vazbu a připravují balíky. To vše probíhá u nás na Vysočině, konkrétně v Havlíčkově Brodě.